Az Apaserv befejezte Királydaróc község ivóvíz-infrastruktúrájának kiépítését
A minőségi ivóvízhez való hozzáférés alapvető fontosságú a Szatmár megyei lakosok egészsége szempontjából. Az Apaserv befejezte Királydaróc község ivóvíz-infrastruktúrájának kiépítését.

Új ellátóvezetékek épültek 21 km hosszúságban Királydaróc, Kőröstelep, Érszentkirály és Érkisfalu településeken, beleértve a Lajosmajor és Királydaróc közötti ivóvíz vezetékeket is. A településeken belüli optimális vízelosztás támogatása érdekében Királydarócon egy új vízkezelő állomás épült, amely egy 2 x 250 m3-es tartállyal, egy klorináló-állomás, és három ivóvízszivattyú csoporttal van felszerelve. őröstelep, Érszentkirály és Érkisfalu településeken új ivóvízhálózatokat építettek ki, összesen 13,3 km hosszúságban és 541 bekötéssel. Ezek a hálózatok fontos lépést jelentenek a minőségi vízhez való hozzáférés biztosításában.