Policlinica Veche

Két hétre felfüggesztik a Szatmárnémeti Járóbeteg-ellátó működését

A Koronavírus-járvány fokozott terjedése miatt, a lakosság védelmében a Szatmár Megyei Sürgősségi Kórház vezetősége is újabb szigorításokat vezet be az egészségügyi intézményekben:

– A Szatmárnémeti Járóbeteg-ellátó (politlinika) működését 2020. március 24-től 14 napig felfüggesztik.

– Azok a betegek, akiknek március 24-e és április 7-e között volt időpontjuk vizsgálatra, minden esetben a családorvosukhoz kell forduljanak, recept kiadás ügyében is.

– Az említett időszakra a betegszabadságokat igazoló okmányokat az intézmény utólagosan bocsátja ki.

– A Szatmár Megyei Sürgősségi Kórház az elkövetkező időszakban felfüggeszt minden olyan kezelést, kivizsgálást, sebészeti beavatkozást, amelyek nem sürgősségi jellegűek.

– Azok a betegek, akik 1-es és 2-es fokozatú sürgősségi ellátást igényelnek, továbbra is a kórház sürgősségi osztályán látják majd el.