gradi1

Aparatul de specialitate

NR.CRT. NUME ȘI PRENUME       FUNCȚIA
1 CRASNAI MIHAELA-ELENA-ANA SECRETAR GENERAL AL JUD.
2 NAGY SZABOLCS ADMINISTRATOR PUBLIC
CABINET PREȘEDINTE
1 COȘARCA ȘTEFAN DIRECTOR DE CABINET
2 SIKET VALERICA EUGENIA CONSULTANT
3 BARAKONYI GERGO CONSILIER
4 BUTKA EVA MONIKA CONSILIER
5 VACANT CONSILIER
6 VACANT CONSILIER
CABINET VICEPREȘEDINTE I
1 VACANT CONSILIER
2 VACANT CONSILIER
CABINET VICEPREȘEDINTE II
1 VACANT CONSILIER
2 VACANT CONSILIER
SERVICIUL RESURSE UMANE, SALARIZARE
1 BÎJA TANIA ȘEF SERVICIU
2 BODO NICOLETA LUCIA CONSILIER JURIDIC
3 MACIOCA MIHAIELA-ELENA CONSILIER
4 CHEDEA ANTONIA TUNDE CONSILIER
5 VACANT CONSILIER
6 CRĂCIUN MIHĂIȚĂ VLĂDUȚ CONSILIER
7 ELEK SORINA ADRIANA CONSILIER
8 ROCA MIHAELA CLAUDIA CONSILIER
COMPARTIMENTUL DE AUDIT INTERN
1 POP-SILAGHI RENATA AUDITOR
2 FEHER ANGELA EVA AUDITOR
3 KOVACS CRISTINA ALINA AUDITOR
COMPARTIMENTUL INFORMATICĂ
1 DOBRANSZKY RAUL ARNOLD CONSILIER
2 BALOGH MIRABELA MARIA CONSILIER
3 VACANT CONSILIER
COMPARTIMENTUL AUTORITATE TUTELARĂ
1 GIURMA LOREDANA ANAMARIA CONSILIER JURIDIC
2 MORAR BIANCA LARISA CONSILIER JURIDIC
SERVICIUL PUBLIC JUDEȚEAN SALVAMONT
1 BOER ADAM ȘEF SERVICIU
2 COSTIN ALEXANDRU SALVATOR MONTAN
3 VACANT SALVATOR MONTAN
DIRECȚIA ACHIZIȚII PUBLICE
1 DRAGOȘ MIHAELA ALINA DIRECTOR EXECUTIV
COMPARTIMENTUL ACHIZIȚII PUBLICE
1 ROTAR DIANA-MARIA CONSILIER  ACHIZIȚII PUBLICE
2 PĂTCAȘ JANETTA DELIA AURORA CONSILIER  ACHIZIȚII PUBLICE
3 GOIA MIHAELA ILEANA CONSILIER  ACHIZIȚII PUBLICE
4 PANAIT MIMI CONSILIER  ACHIZIȚII PUBLICE
5 CHIȘ FLOAREA CONSILIER  ACHIZIȚII PUBLICE
6 ONCI SERGIU MARCEL CONSILIER  ACHIZIȚII PUBLICE
7 TĂMÂIAN MIRCEA-MIHAI-GHEORGHE CONSILIER JURIDIC
8 GROZA ALEXANDRU CĂTĂLIN CONSILIER ACHIZIȚII PUBLICE
9 SILVĂȘAN ANITA MAGDALENA CONSILIER ACHIZIȚII PUBLICE
10 ROCA DANIELA LUCIAN CONSILIER ACHIZIȚII PUBLICE
11 TAMAS ANETTA-ANNAMARIA CONSILIER JURIDIC
12 SURD ANDRADA-MARIANA CONSILIER JURIDIC
COMPARTIMENTUL CONTRACTARE SERVICII SOCIALE
1 TIMIȘ RALUCA MARIA CONSILIER JURIDIC
2 CAIȚA VIOREL ALBINEL CONSILIER  ACHIZIȚII PUBLICE
3 VACANT CONSILIER  ACHIZIȚII PUBLICE
SERVICIUL DE COORDONARE SI COOPERARE INSTITUȚIONALĂ
1 NAGY BRIGITTA MONICA ȘEF SERVICIU
COMPARTIMENTUL ASISTENȚĂ MEDICALĂ ȘI GUVERNANȚĂ 
  CORPORATIVĂ
1 ILUȚ ALINA RAMONA CONSILIER
2 RUSU LIVIU ALIN CONSILIER
3 LUȚAȘ IVETT CONSILIER
COMPARTIMENTUL PROIECTE CU FINANȚARE NERAMBURSABILĂ ȘI 
  COORDONARE INSTITUȚIONALĂ
1 POP NICOLETA CONSILIER JURIDIC
2 LENGHEL EVA CONSILIER
3 MAIER DOINA CONSILIER
4 VASIL-MARINESCU LILIANA FLORICA CONSILIER
5 POPDAN EDUARD CONSILIER
6 FEKETE ANDREAS RAUL CONSILIER
BIROUL RELAȚIA CU MASS-MEDIA ȘI EDITAREA     
  MONITORULUI OFICIAL AL JUDEȚULUI
1 NAGHIU FLORICA ȘEF BIROU
2 CATARGIU ALEXANDRA TEODORA CONSILIER
3 MUNICH ANETTA CONSILIER
4 VACANT TEMPORAR CONSILIER
5 PRODANIUC PAVEL CONSILIER
DIRECȚIA JURIDICĂ 
1 MÎNDRUT MARIUS VASILE DIRECTOR EXECUTIV
SERVICIUL JURIDIC ȘI  CONTENCIOS 
1 VACANT ȘEF SERVICIU
2 GRECU MARGARETA ILEANA CONSILIER JURIDIC
3 VĂRAN SIMONA-CORINA CONSILIER JURIDIC
4 MATEI MĂRGĂRIT VIOREL CONSILIER JURIDIC
5 BĂBȚAN ALEXANDRA MIOARA CONSILIER JURIDIC
6 PUIU HOREA CLAUDIU CONSILIER JURIDIC
7 VACANT TEMPORAR CONSILIER JURIDIC
8 VACANT CONSILIER JURIDIC
9 ROBEL DANIELA AURICA CONSILIER
COMPARTIMENTUL RELAȚII CU CONSILIERII
1 KAROLYI ANDREA ERZSEBET CONSILIER
2 FODOR CARMEN CONSILIER JURIDIC
3 POSZET ORSOLYA KINGA CONSILIER JURIDIC
4 CZUMBIL SORANA CONSILIER
COMPARTIMENTUL PATRIMONIU
1 BUBOI-DONCA OFELIA-GABRIELA CONSILIER JURIDIC
2 FARCĂU MARIA CONSILIER
3 SZEGEDI GYONGYI CONSILIER
4 VACANT  TEMPORAR CONSILIER
5 DRAGOȘ SIMONA LILIANA CONSILIER
DIRECȚIA ECONOMICĂ
1 HADADY EVA KATALIN DIRECTOR EXECUTIV
SERVICIUL BUGET
1 MANȚA MAGDALENA SOFIA ȘEF SERVICIU
2 OLAH-ROȘCA MIHAELA MERCEDES CONSILIER
3 CHIȘ ȘTER CECILIA FLORICA CONSILIER
4 ROȘU ADRIANA CARMEN CONSILIER JURIDIC
5 VAIDA EVA EMESE CONSILIER
6 ONCI NADIA ECATERINA CONSILIER
7 SZABO EDITH CONSILIER
8 ERDEI-DOLOCZKI EDITA ELISABETA CONSILIER
9 STANCU MONICA CONSILIER
10 DUDAȘ FLORENTINA LIA CONSILIER
11 VACANT TEMPORAR CONSILIER
12 MUREȘAN ELISABETA REFERENT
COMPARTIMENTUL CONTABILITATE
1 VEREȘ  ISTVAN ARTUR CONSILIER
2 GONCZY KLARA GABRIELA CONSILIER
3 BACI MIHAELA TABITA CONSILIER
4 POP ADRIANA CONSILIER
5 NICA DANA CONSILIER
6 VARGA VALENTIN CONSILIER
7 VACANT CONSILIER
8 KOOS RITA REFERENT DE SPECIALITATE
DIRECȚIA ADMINISTRAȚIE PUBLICĂ LOCALĂ
1 PÎRCĂLAB OANA DANA DIRECTOR EXECUTIV
COMPARTIMENTUL INFORMARE, RELAȚII PUBLICE SI GESTIONAREA 
  DOCUMENTELOR
1 MARCUȚ CARMEN CONSILIER
2 ERDEI DOREL ALEXANDRU CONSILIER
3 BARTHA LEVENTE CONSILIER JURIDIC
4 ȘIMON MARCEL-FLORIN CONSILIER JURIDIC
5 FERNEA RODICA CONSILIER
6 PAULIUC NICOLETA CONSILIER
7 TUNS VASILE CONSILIER
8 ROCA MELANIA DORINA CONSILIER
9 POP MARIA REFERENT
10 DĂLAN ANA REFERENT
COMPARTIMENTUL NEUTRALIZARE DEȘEURI DE ORIGINE ANIMALĂ
1 VACANT CONSILIER
SERVICIUL ADMINISTRATIV
1 ROGOZ MANUELA BIANCA SEF SERVICIU
2 ȘUTA MARIA MARTA CONSILIER
3 DRAGOȘ VIORICA CONSILIER
4 SUCIU OVIDIU GHEORGHE CONSILIER
5 SĂVESCU IONUȚ ALEXANDRU CONSILIER
6 STAN DARIUS CIPRIAN CONSILIER
COMPARTIMENTUL PSI, SITUAȚII DE URGENȚĂ
1 LIBOTEANU CRISTIAN MARIUS REFERENT
COMPARTIMENTUL ÎNTREȚINERE, REPARAȚII
1 COBUSCEANU DAN IOAN MUNCITOR CALIFICAT
2 VAGO GHEORGHE MUNCITOR CALIFICAT
3 GECSE IOSIF MUNCITOR CALIFICAT
4 ȘEREȘ LUCIAN ARMAND MUNCITOR CALIFICAT
5 SZARAZ ROMULUS ȘTEFAN MUNCITOR CALIFICAT
6 BERECZKI NOEMI MUNCITOR NECALIFICAT
7 CARDOȘ MARIA ANICO MUNCITOR NECALIFICAT
8 CULIC LENUȚA MUNCITOR NECALIFICAT
9 ȘIPOȘ FLORICA RODICA MUNCITOR NECALIFICAT
10 ȘIPOȘ ILEANA FLORICA MUNCITOR NECALIFICAT
11 GECSE ELISABETA MUNCITOR NECALIFICAT
12 KOVACS ANIȘOARA MUNCITOR NECALIFICAT
13 ȘIPOȘ ILDIKO MUNCITOR NECALIFICAT
14 ZSOFI GEORGETA MUNCITOR NECALIFICAT
15 SIMON ERIKA MUNCITOR NECALIFICAT
16 VEKONY SIMONA GEORGETA MUNCITOR NECALIFICAT
COMPARTIMENTUL DESERVIRE AUTO
1 ȘIMON CORIN ȘOFER
2 HORVATH ISTVAN ZSOLT ȘOFER
3 JENEY STEFAN IOSIF ȘOFER
4 ȘIPOȘ FRANCISC IOSIF ȘOFER
5 LUTAȘ VASILE ȘOFER
6 PAULIUC MIRCEA ȘOFER
7 RIȘCĂU SERGIU RĂZVAN ȘOFER
8 PISCORAN ISTVAN ȘOFER
DIRECȚIA TEHNICĂ
1 ȘEREȘ IOAN DIRECTOR EXECUTIV
SERVICIUL DRUMURI SI TRANSPORTURI
1 FAUR MARCEL VASILE ȘEF SERVICIU
COMPARTIMENTUL TRANSPORTURI
1 TĂTARU MARCEL CONSILIER
2 BOTA ALEXANDRU MIHAI CONSILIER JURIDIC
3 KRUCZ ANDREI REFERENT
COMPARTIMENTUL DRUMURI
1 FARC OVIDIU HOREA CONSILIER
2 AMAȚI ANA RODICA CONSILIER
3 HARKEL IUDIT CONSILIER
4 VACANT CONSILIER
5 VACANT TEMPORAR CONSILIER
6 RĂFAN OVIDIU VASILE CONSILIER
7 SILVĂȘAN SORIN-GHEORGHE CONSILIER
8 NAGY ADALBERT CONSILIER
9 ȘERBAN IOANA FILOMENA CONSILIER
SERVICIUL MANAGEMENTUL REGIONAL AL DEȘEURILOR URBANE 
SI LUCRĂRI PUBLICE
1 BURA ANGELA MARIA ȘEF SERVICIU
2 POPA CRISTIAN DANIEL CONSILIER
3 NAGY ISTVAN CONSILIER
4 KNOBLICH EMESE CONSILIER
5 SMITH CRINA CONSILIER
6 COLODEICIUC LUCIA DOINA CONSILIER
7 OROS CIPRIAN FLORIN CONSILIER
8 DOBRAN ANCA DELIA CONSILIER JURIDIC
9 MĂRCUȚIU NOEMI CONSILIER
10 MANȚA VLAD ȘTEFAN CONSILIER
11 VACANT TEMPORAR CONSILIER
DIRECȚIA ARHITECT ȘEF
1 GYURE-ROTARIUC NOEMI ANDREA ARHITECT ȘEF
SERVICIUL URBANISM ȘI DISCIPLINA ÎN CONSTRUCȚII
1 BOTEZAN TIBERIU DORIN ȘEF SERVICIU
COMPARTIMENTUL AMENAJAREA TERITORIULUI, URBANISM ȘI
  PROTECȚIA MEDIULUI
1 LIHOR BUD DANIELA-EMILIA CONSILIER
2 PUIU DORINA CONSILIER
3 VACANT ARHITECT
4 FILIP RALUCA ROXANA CONSILIER
5 CULIC DANIELA NICULINA CONSILIER
COMPARTIMENTUL AUTORIZĂRI ȘI DISCIPLINA ÎN CONSTRUCȚII
1 VACANT ARHITECT
2 IUHASZ ZSOLT FERENC CONSILIER
3 POP ADRIAN CONSILIER
4 VACANT CONSILIER
5 VACANT CONSILIER
COMPARTIMENTUL AVIZE, LEGALITATE
1 BUZAȘ ALINA NICOLETA CONSILIER
2 CHIRILĂ MONICA ROXANA CONSILIER JURIDIC
COMPARTIMENTUL G.I.S.
1 KOVACS JOHANNA IZABELLA CONSILIER
2 VACANT TEMPORAR CONSILIER
DIRECȚIA DE DEZVOLTARE REGIONALĂ
1 ȘTERN FELICIA CRISTINA DIRECTOR EXECUTIV
SERVICIUL MANAGEMENTUL PROIECTELOR
1 BARTA BIANCA MELANIA ȘEF SERVICIU
2 ROATIȘ ALINA LIGIA CONSILIER JURIDIC
3 LEȘ LAVINIA RAMONA CONSILIER JURIDIC
4 JANKO-SZEP ISTVAN TAMAS CONSILIER
5 MARC DIANA CONSILIER
6 TEODORESCU DANA MIRELLA CONSILIER
7 TĂNASE LOREDANA ROXANA CONSILIER JURIDIC
8 VACANT TEMPORAR CONSILIER
9 MOLDOVAN ADELA CONSILIER
10 SAVU RAMONA INA MIHAELA CONSILIER
11 OLAH CARMEN TUNDE KLARA CONSILIER
12 CHEREJI LUCIANA CRISTINA CONSILIER
13 MUNICH FLORIN CONSILIER
14 KINAL MARTA CONSILIER
15 POPESCU-ȘIPOȘ ADINA CONSILIER
16 VACANT TEMPORAR CONSILIER
17 RUBA AGNETA CONSILIER
SERVICIUL MONITORIZARE
1 VACANT ȘEF SERVICIU
COMPARTIMENTUL MONITORIZARE
1 VACANT TEMPORAR CONSILIER
2 ROMAN LUMINIȚA LILIANA CONSILIER
3 VACANT CONSILIER
4 CRÂNCĂU ADRIANA MARIA CONSILIER
UNITATEA JUDEȚEANĂ PENTRU MONITORIZAREA SERVICIILOR DE
 UTILITĂȚI PUBLICE
1 ANDREICA CRINA MARIA CONSILIER
2 MARIȚA ALINA MARIANA CONSILIER
3 VACANT CONSILIER
gradi1