Aktuális hírek

turisztika

Szamossályi Falunapi Rendezvény

ungaria 4Adrian Ştef, a Szatmár Megyei Tanács elnöke meghívást kapott a Szamossályi Falunapi Rendezvényre, melyre szombaton, augusztus 16-án került sor. Bíróné Dienes Csilla polgármester köszöntő beszédében kihangsúlyozta, hogy a tanácselnök jelenléte  nagyon fontos a  két megye jövőbeli együttműködése szempontjából . Adrian Ştef, a Szatmár Megyei Tanács elnöke ünnepi beszédében elmondta, hogy: ,, A következő időszakban megfelelő szervezeti keretet kell biztosítani a határon átnyúló együttműködések koordinálására, valamint hozzá kell járulni egy gyorsabb regionális és gazdasági fejlődéshez.Az együttműködést és a közös munka eredményét mindkét határ oldalán élők élvezhetik.”

A helyi sportpályán felállított színpadon számos fellépő szórakoztatta a jelenlévőketóvodások műsora, helyi iskolások műsora,Beregdaróci Vadrózsák, Romwalter Duó, Opitz Barbara, Méhteleki citera zenekar és néptánc csoport,Tóth-Ilkó  Zsuzsa és Szamossi Zsolt Csaba, Jolly és Suzy, a Kozmix, Kárpátia Dance, Irigy Hónaljmirigy-show, Kelet-lányai, Majka és Curtis.A rendezvény egy csodálatos tűzijátékkal ért véget.