Aktuális hírek

turisztika

Szombaton 53 új beruházási finanszírozási szerződést irnak alá

Szombaton, 2014 augusztus 23-án, 15:30-kor, a Szatmár Megyei Tanács kis gyűléstermében, a 2014-es  Országos Területfejlesztési Program keretén belül, 53 új és 3 már folyamatban levő beruházás finanszírozási szerződését irják alá, Victor Ponta miniszterelnök, Liviu Dragnea miniszterelnök- helyettes, Eugeniu Avram prefektus és Adrian Ştef, a Szatmár Megyei Tanács elnöke jelenlétében.

[Read more →]

augusztus 22, 2014   Szombaton 53 új beruházási finanszírozási szerződést irnak alá bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

A mikolai római katolikus templom búcsúja

Helyszín: Mikola, Szatmár megye
Szervező: Római Katolikus Plébánia, Mikola

augusztus 22, 2014   A mikolai római katolikus templom búcsúja bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva

Partiumi Magyar Napok

Kulturális eseménysorozat
Gasztronómia versenyek (Halat a bográcsba!)
Helyszín: Kossuth-kert; szatmárnémeti Tűzoltótorony;
Október 25. tér, 1. sz. – Szatmárnémeti új központja
Szervező: Identitas Alapítvány; Ady Endre Társaság

augusztus 22, 2014   Partiumi Magyar Napok bejegyzéshez a hozzászólások lehetősége kikapcsolva