Suspendarea procedurilor de atribuire a contractelor de finanţare nerambursabilă pe cultură şi sport

Având în vedere evoluţia situaţiei epidemiologice de pe teritoriul României, ţinând seama de măsurile de urgenţă dispuse prin Decretul Preşedintelui României privind instituirea stării de urgenţă, Consiliul Județean Satu Mare, prin Dispoziția nr. 56 din 18 martie 2020 a președintelui Consiliului Județean Satu Mare, Pataki Csaba, a decis suspendarea procedurii de depunere a proiectelor pentru obținerea de fonduri nerambursabile în baza Legii 350/2005 pentru programe/proiecte/acțiuni culturale și proiecte/programe sportive pentru care se acordă finanțare nerambursabilă din bugetul local al județului Satu Mare, pe anul 2020.
Conform dispoziției:

Suspendarea Procedurilor De Atribuire A Contractelor De Finantare Nerambursabila
Suspendarea-procedurilor-de-atribuire-a-contractelor-de-finantare-nerambursabila.pdf
369.9 KiB
59 Downloads