ANUNȚ cu privire la solicitarea de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ”ROcHUs – Care for health in Satu Mare and Szabolcs – Szatmár – Bereg Counties”

U.A.T. JUDEȚUL SATU MARE anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ”ROcHUs – Care for health in Satu Mare and Szabolcs – Szatmár – Bereg Counties – Extinderea Spitalului Județean de Urgență Satu Mare” propus în municipiul Satu Mare, str. Ravensburg nr. 1 – 3. Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Satu Mare, str. Mircea cel Bătrân nr. 8/B, în zilele de luni-joi între orele 8-16.30, vineri între orele 8-14 și la sediul titularului, P-ța 25 Octombrie nr. 1, în zilele de luni-vineri între orele 8-16. Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Satu Mare.