Anunț asupra depunerii solicitării de revizuire a deciziei etapei de încadrare emise pentru proiectul „ Închiderea depozitului de deșeuri urbane Satu Mare”

CONSILIUL JUDEȚEAN SATU MARE cu sediul  în municipiul Satu Mare, Piața 25 Octombrie nr.1, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de revizuire a acordului de mediu/deciziei etapei  de încadrare emise pentru proiectul: „Închiderea depozitului de deșeuri urbane Satu Mare” propus a fi realizat în Satu Mare, strada Odoreului, fn, județul Satu Mare.

Informațiile privind proiectul propus por fi consultate la sediul APM Satu Mare, str. Mircea cel Bătrân nr. 8/B și la adresa titularului în zilele de luni-joi între orele 8-16.30; vineri între 8-14.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Satu Mare.