Anunț – Consiliul Județean Satu Mare anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: ”Asfaltare drum de acces către microstația de transfer Livada” propus a fi amplasat în extravilanul localității Livada

Consiliul Județean Satu Mare anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul: ”Asfaltare drum de acces către microstația de transfer Livada” propus a fi amplasat în extravilanul localității Livada.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul APM Satu Mare, str. Mircea cel Bătrân nr. 8/B și la adresa titularului din Satu Mare, P-ța 25 Octombrie, nr. 1, în zilele de luni-vineri între orele 8-14.

Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Satu Mare.