Vernisajul expoziţiei colective de arte plastice având ca tematică ,,Iarna”

Locul desfăşurării: Galeria de Arte Plastice a Uniunii Artiştilor Plastici
Organizatori: Uniunea Artiştilor Plastici, Centrul Judeţean pentru Conservarea şi Promovarea Culturii Tradiţionale Satu Mare

decembrie 21, 2015   Comentariile sunt închise pentru Vernisajul expoziţiei colective de arte plastice având ca tematică ,,Iarna”

Concert de colinde

Locul desfăşurării: Tăşnad
Organizator: Centrul Cultural Tăşnad

decembrie 21, 2015   Comentariile sunt închise pentru Concert de colinde

Colinde, colinde, e vremea colindelor

Expoziţii tematice de carte, audiţii de colinde, minispectacole oferite de colindători
Locurile de desfăşurare: Filiala nr. 1; Filiala nr. 2 ,,Lucian Blaga” şi Filiala nr. 3 Satu Mare
Organizator: Biblioteca Judeţeană Satu Mare

decembrie 21, 2015   Comentariile sunt închise pentru Colinde, colinde, e vremea colindelor

PCJ 7 – 21.12.2015

PROIECT DE HOTĂRÂRE privind aprobarea cotizației Judetului Satu Mare în cadrul Asociatiei de Dezvoltare Intercomunitară ”Transilvania de Nord” pentru anul 2016 și diminuarea debitului asociației datorat Județului Satu Mare, creat din sumele alocate acesteia pentru plata corecțiilor financiare rămase definitive în implementarea proiectului ” Îmbunătățirea dotării cu echipamente a bazelor operaționale pentru intervenții în situații de urgență din Transilvania de Nord”

PH 7
PH-7.docx
21.4 KiB
200 Downloads
Details...

decembrie 21, 2015   Comentariile sunt închise pentru PCJ 7 – 21.12.2015

Poveștile lui Moş Crăciun

Expoziții tematice
Locații: Secția de împrumut pentru copii; Filiala nr. 1; Filiala nr. 2 ,,Lucian Blaga” şi Filiala nr. 3 Satu Mare
Organizator: Biblioteca Judeţeană Satu Mare

decembrie 21, 2015   Comentariile sunt închise pentru Poveștile lui Moş Crăciun