Consiliul Judetean a premiat copii de nota 10

DSC_0841Consiliul Judeţean Satu Mare a oferit astăzi diplome şi bani elevilor care au obţinut medii de 10 la examenul de Bacalaureat şi Evaluarea Naţională. Diplomele au fost înmânate de către preşedintele Adrian Ştef şi vicepreşedintele Mircea Govor, aceştia felicitându-i pe elevi pentru performanţe.

Felicitari Pop Alexandru Ioan de la Colegiul National Mihai Eminescu, Demian Alina Maria de la Liceul Teoretic Carei, Gale Cazan Cristiana Bogdana de la Scoala Gimnaziala Tasnad, Groza Andrada – Colegiul National Mihai Eminescu, Jurcut Luiza Maria – Colegiul National Mihai Eminescu, Maxim Georgiana Elena – Colegiul National Mihai Eminescu, Szucs Rebeca Paula – Scoala Gimnaziala Tasnad, Lazar Ioana – Colegiul National Mihai Eminescu, Tripon Ioana Cristina – Scoala Gimnaziala „O. Goga” Satu Mare si Mois Casian Petrica Toma de la Liceul Teoretic Negresti Oas!