Ziua Porților Deschise la Consiliului Județean Satu Mare

Zilele3Astăzi în intervalul orar 10,00 -14,00 la Consiliul Judeţean Satu Mare a avut loc Ziua Porţilor Deschise, eveniment în cadrul căruia clădirea Palatului Administrativ a fost vizitată de peste 500 de persoane. Fiecare instituţie subordonată Consiliului Judeţean Satu Mare a pregătit câte un stand la care au fost afişate pliante şi materiale cu activitatea pe care o desfăşoară fiecare instituţie în parte.
cel mai mult s-au bucurat de acest eveniment micuţii de la grădiniţele şi şcolile din judeţ care au putut vizita cabinetul preşedintelui Consiliului Judeţean Satu Mare, Adrian Ştef, iar cei mai curajoşi au ocupat pentru câteva momente scaunul de preşedintearuncând câte o privire timidă prin mapele de lucru care urmau a fi semnate de preşedinte.
Zilele2

Zilele4