Adrian Ştef a oferit flori doamnelor cu ocazia zilei de 8 Martie

8 martie2În data de 6.03.2014 au avut loc două evenimente în cadrul cărora au fost sărbătorite, în avans, doamnele şi domnişoarele cu ocazia zilei de 8 Martie, preşedintele Consiliului Judeţean Satu Mare, Adrian Ştef, a împărţit garoafe doamnelor de la Asociaţia Judeţeană a Pensionarilor Satu Mare şi Direcţia Generală de Asistență Socială și Protecţia Copilului. Corul pensionarilor a oferit invitaţilor un minunat concert, cantând câteva melodii dedicate doamnelor.
„Cele mai frumoase și importante ființe de pe pământ sunt sărbătorite în fiecare an de 8 MARTIE. Mame, soții, iubite, surori, colege, profesoare sau soacre, pentru toate doamnele minunate din viața noastră, în acestă zi specială, avem un gând frumos de transmis. ”, a declarat Adrian Ştef.

8 martie