Anunt de mediu DJ197

CONSILIUL JUDEȚEAN SATU MARE cu sediul în municipiul Satu Mare, P-ța 25 Octombrie nr. 1, județul Satu Mare, anunță publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu, pentru proiectul – Modernizare POD pe DJ 197, km 4+500, pe amplasamentul din comuna Călinești Oaș, TITULAR CONSILIUL JUDEȚEAN SATU MARE.

Informațiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Satu Mare, din municipiul Satu Mare, str. Mircea cel Bătrân nr. 8/B în zilele de luni-joi între orele 8-16.30 și vineri între orele 8-14, și la sediul titularului CONSILIUL JUDEȚEAN SATU MARE. Observațiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenției pentru Protecția Mediului Satu Mare.”